SDH Luhov

Naše účast na soutěžích v požárním útoku

25.09.2010 12:52

Dlouhá léta jsme se zúčastňovali jen okrskových soutěží a tak jsme se letos rozhodli, že to změníme a protože byla i vůle našich členů něco pro to udělat, tak se rozhodlo: ,,Zúčastníme se několika vybraných soutěží v okrsku i mimo něj." Podařilo se nám i po několika problémech se sestavením sedmičlenného družstva se zúčastnit soutěží, které pořádali tyto organizace SDH: Nevřeň, Nekmíř, Hubenov-Vrtbo, Všeruby. Výsledky nás docela mile překvapili, jelikož se zabýváme touto disciplínou teprve první sezonu naplno a budeme muset ještě spoustu věcí vylepšit. Velice mě mrzí, jako i naše další pravidelně se zúčastňující, že jsou mezi námi členové, kteří nám bohužel nepomáhají.

Musím proto vyzdvihnout pravidelnou účast těchto členů SDH Luhov, kteří i na úkor pracovním povinnostem neváhali a jsou každý víkendový závod k dispozici. Jsou to tito členové družstva:

Jan Kocourek - člen družstva na pozici troják a starosta

Roman Průcha - člen družstva na pozici pravý proud

Jindřich Hora ml. - člen družstva na pozici strojník

Daniel Kleisner - člen družstva na pozici savice a zástupce starosty

Stanislav Cába - člen družstva na pozici levý proud a jednatel

Martin Pavelka - člen družstva na pozici béčka

Jindřich Hora st. - náš pravidelný fanoušek a hospodář

Všem těmto členům bych chtěl touto cestou poděkovat a doufám, že v příští sezoně těch soutěží stihneme ještě o něco více a ve větším počtu a s lepšími výsledky než dosud.

Výsledky jednotlivých soutěží:

Nevřeň: čas 32.75 místo 17. z 20 zúčastněných

Nekmíř: čas 31.37 místo 8. z 9 zúčastněných

Hubenov-Vrtbo: čas 30.00 místo 8. z 13 zúčastněných

Všeruby: čas 35:34 místo

Stanislav Cába © 2010 Všechna práva vyhrazena.